Herbata Zielona

Herbata Zielona

W OPAKOWANIACH KARTONOWYCH

W naszej ofercie znajdziecie Państwo herbaty liściaste w kartonowych opakowaniach. Oferowane herbaty idealnie pasują na prezenty imieninowe, jubileuszowe, okazjonalne dla smakoszy poszukujących niezapomnianych smaków i aromatów, które dają niezapomniane wrażenia smakowe. Proponowane przez naszą firmę herbaty są zbierane, kupażowane oraz paczkowane tylko z pierwszych liści herbat najwyższych jakości wysokogórskich rejonów wyspy Cejlon. Herbaty zielone charakteryzują się właściwościami leczniczymi oraz pozytywnie wpływają na krążenie i przemianę materii.

100green
  • Green Tea

Chelton Green to wyselekcjonowane wielkie liście zielonych herbat zebranych na Sri Lance. Charakteryzuje się delikatnym i niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem.

100soursop-
  • Green Tea Sour Sup

Zielona, liściasta herbata powstaje z listków zebranych z wysokogórskich plantacji cejlońskiej prowincji Candi. Zielona herbata Chelton została wzbogacona dodatkiem owocu guanabana, znanego także pod nazwą soursoup. Soursoup to owoc o oryginalnym, słodko-kwaśnym smaku, ciekawy i zdrowy dodatek do deserów i napojów. Zielona herbata Green tea soursup wyróżnia się wyjątkowym smakiem i aromatem. 

100gunpowder
  • English Green Tea Gun Powder

Ta cejlońska, wyszukana odmiana herbaty jest zbierana na najlepszych plantacjach prowincji KANDY. Herbatę cechuje szczególny przebieg zaparzania: granulki herbaty rozwijają się i przekształcają w całe listki. Ma niepowtarzalny, delikatny smak i aromat, posiada właściwości lecznicze. Szczególnie pożyteczna jest w wypadkach chorób żołądka, nerek, wątroby. Herbata bierze swą nazwę od bardzo ścisłego zwijania herbacianych liści, nadających jej wygląd gunpowder, czyli prochu strzelniczego. Zalewana wrzątkiem daje niezwykle mocny smak, jeśli jednak zastosujemy wodę ok. 80 stopni, wówczas herbata daje napój łagodniejszy w smaku.