Dystrybucja cejlońskich herbat

Herbaty CHELTON

BOGATE ŹRÓDŁO SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Marka Chelton specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości herbat cejlońskich ze Sri Lanki, które słyną z intensywnego smaku, aromatu i barwy. Herbaty te pochodzą z plantacji położonych w regionach zróżnicowanych klimatycznie, co wpływa na charakterystyczny smak i zapach każdej z herbat.

Dystrybucja cejlońskich herbat to jedno z wiodących działań firmy. Wyspa Ceylon słynie z produkcji doskonałej jakości herbat. Znajdują się tam najlepsze plantacje herbat, na których uprawia się różne ich odmiany.

Oferujemy klientom tylko najlepsze cejlońskie herbaty, które charakteryzują się intensywnym smakiem i aromatem. Herbaty te pochodzą z ekologicznych plantacji, gdzie są uprawiane bez użycia sztucznych nawozów i pestycydów, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Proponowane herbaty cechują się unikalnym smakiem i aromatem, który jest wynikiem odpowiedniej obróbki liści herbaty. Herbaty czarne są pełne smaku i mają silny aromat, herbata zielona to herbaty o łagodnym smaku i delikatnym aromacie.

pexels-photo-2131663
tea-leaves-139617_1920
pexels-photo-432927

Dystrybucja cejlońskich herbat

DLA KAŻDEGO MIŁOŚNIKA HERBATY

Chelton oferuje klientom wiele wskazówek i porad dotyczących parzenia herbat, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się najlepszym smakiem i aromatem. Herbaty liściaste wymagają odpowiedniej obróbki, aby zachować swoje właściwości smakowe i zdrowotne.

Herbaty Chelton to ceniona marka na rynku dystrybucji cejlońskich herbat o wysokiej jakości, które oferuje swoim klientom. Jej produkty są dostępne w sklepie internetowym oraz w salonie ekspozycyjnym w Warszawie przy ulicy Krypskiej  52/54.

Herbaty marki Chelton to doskonały wybór i gwarancja najwyższej jakości produktów dla osób, które cenią sobie niepowtarzalne smaki, aromaty i zdrowy tryb życia.

Jesteśmy pewni, że herbata marki CHELTON
sprawi przyjemność Państwu oraz Państwa klientom!

Zasmakujecie Państwo w naszej herbacie!
Chelton to Twój Smak!

Oferujemy szeroki wybór herbat

ZASMAKUJCIE SIĘ W HERBACIE CHELTON

Czarna herbata to jeden z najpopularniejszych naparów. Pobudza organizm, skutecznie przeciwdziała zmęczeniu, orzeźwia i wprowadza w dobry nastrój. Zimą doskonale rozgrzewa, a latem pomaga nawodnić organizm.

Zielona herbata największą popularność zdobyła jako środek na odchudzanie i oczyszczenie organizmu z toksyn. Międzynarodowe badania nad właściwościami zielonej herbaty wykazały też jej antynowotworowe działanie. 

Herbata jest napojem, dającym się niemal dowolnie komponować z aromatycznymi i smakowymi dodatkami. Dodatki te sprawiają, że picie herbaty polepsza nasz nastrój i wzmacnia organizm w okresie, kiedy on tego najbardziej potrzebuje.

Herbata przeznaczona do biura lub gastronomii powinna być wysokiej jakości oraz łatwa do przygotowania. Takie warunki doskonale spełniają herbaty w saszetkach, które są niezwykle proste w przygotowaniu i jednocześnie zajmują bardzo mało miejsca.