Herbata Zielona

Herbata zielona

W UPOMINKOWYCH BLASZANYCH OPAKOWANIACH

W naszej ofercie znajdziecie Państwo herbaty w ekskluzywnych tłoczonych metalowych puszkach w foliowanych hermetycznie i zamkniętych opakowaniach, które gwarantują stały i mocny aromat. Oferowane herbaty idealnie pasują na prezenty imieninowe, jubileuszowe, okazjonalne dla smakoszy poszukujących niezapomnianych smaków i aromatów, które dają niezapomniane wrażenia smakowe. Proponowane przez naszą firmę herbaty są zbierane, kupażowane oraz paczkowane tylko z pierwszych liści herbat najwyższych jakości wysokogórskich rejonów wyspy Cejlon. Herbaty zielone charakteryzują się właściwościami leczniczymi oraz pozytywnie wpływają na krążenie i przemianę materii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • Rose Green Tea

Doborowe liście herbaty z plantacji prowincji KANDY z dodatkiem płatków róży. Herbatę cechuje niepowtarzalny  kolor i smak, dobrze zaspokaja pragnienie, posiada właściwości lecznicze. Dostępna jest w ozdobnych, eleganco zdobionych puszkach.

8757-summer fruit
  • Vase of Sunny Fruit

Herbata Chelton Słoneczne Owoce 150 g w puszce. 100% zielonej wielkolistnej herbaty z prowincji Dimbula, zebranej i zapakowanej na Sri Lance, ojczyźnie herbat. Z dodatkiem naturalnego ekstraktu z pomarańczy, truskawki i cytryny, z kawałkami jabłek, skórki pomarańczy i liści truskawek. Napar w złocistym kolorze, o delikatnym smaku. Herbata w ładnej, zdobionej puszce.