Herbata Zielona

Herbata zielona

W SZASZETKACH

W naszej ofercie znajdziecie Państwo herbaty w dwukomorowych saszetkach z zawieszkami oraz w dwukomorowych saszetkach w foliowanych hermetycznie i zamkniętych opakowaniach, które gwarantują stały i mocny aromat. Oferowane herbaty idealnie pasują na prezenty imieninowe, jubileuszowe, okazjonalne dla smakoszy poszukujących niezapomnianych smaków i aromatów, które dają niezapomniane wrażenia smakowe. Proponowane przez naszą firmę herbaty są zbierane, kupażowane oraz paczkowane tylko z pierwszych liści herbat najwyższych jakości wysokogórskich rejonów wyspy Cejlon. Herbaty zielone charakteryzują się właściwościami leczniczymi oraz pozytywnie wpływają na krążenie i przemianę materii.

790-98
  • Chelton Exclusive Tea Collection

Chelton Exclusive Tea Collection to wspaniała kolekcja najlepszych cejlońskich herbat skomponowana i zamknięta w szykownym pudełku. Zestaw zawiera 80 sztuk indywidualnie kopertowanych i foliowanych saszetek w 8 smakach.

25greenl
  • Green Tea

Chelton Green to wyselekcjonowane wielkie liście zielonych herbat zebranych na Sri Lance. Charakteryzuje się delikatnym i niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem.