Herbata Zielona

Herbata zielona

W SZASZETKACH

W naszej ofercie znajdziecie Państwo herbaty w dwukomorowych saszetkach z zawieszkami oraz w dwukomorowych saszetkach w foliowanych hermetycznie i zamkniętych opakowaniach, które gwarantują stały i mocny aromat. Oferowane herbaty idealnie pasują na prezenty imieninowe, jubileuszowe, okazjonalne dla smakoszy poszukujących niezapomnianych smaków i aromatów, które dają niezapomniane wrażenia smakowe. Proponowane przez naszą firmę herbaty są zbierane, kupażowane oraz paczkowane tylko z pierwszych liści herbat najwyższych jakości wysokogórskich rejonów wyspy Cejlon. Herbaty zielone charakteryzują się właściwościami leczniczymi oraz pozytywnie wpływają na krążenie i przemianę materii.

796premiumgreen_2
  • Premium Green Enveloped

Eleganckie koperty z herbatą zieloną Chelton o powszechnie znanych walorach zdrowotnych. Państwa klienci polubią tę klasyczną w smaku i gustownie pakowaną herbatę.

796
  • Premium Green Jasmine Enveloped

Czysta cejlońska czarna herbata z jaśminem w dwukomorowych saszetkach filtracyjnych w indywidualnych kopertach. Herbata najwyższej jakości z wysokogórskich prowincji Dimbula.

798premiumsoursoup_2
  • Premium Green Sour Sup Enveloped

Czysta cejlońska herbata z guanabaną, pakowana w indywidualnie kopertowane i foliowane dwukomorowe saszetki filtracyjne. Herbata najwyższej jakości z wysokogórskich prowincji Pussewala i Hapugasthenna. Zdaniem wielu aromat guanabany komponuje się ze smakiem herbaty jak żaden inny, przyjemnie go urozmaica, a nie dominuje. Zielona herbata najwyższej jakości wzbogacona o aromat guanabany to nasza propozycja na ciepłe dni, gdy orzeźwienie jakie daje jest tak pożądane. Innym razem – mamy nadzieję – filiżanka tej herbaty przypomni Państwu odległe, letnie, ciepłe dni.

799premiumbergamoth_2
  • Premium Green Tea Bergamot Enveloped

Czysta cejlońska herbata z armatem bergamotki w dwukomorowych saszetkach filtracyjnych i w indywidualnych saszetkach filtracyjnych w indywidualnych kopertach. Herbata najwyższej jakości z wysokogórskich prowincji Pussewala i Hapugasthenna.

790-98
  • Chelton Exclusive Tea Collection

Chelton Exclusive Tea Collection to wspaniała kolekcja najlepszych cejlońskich herbat skomponowana i zamknięta w szykownym pudełku. Zestaw zawiera 80 sztuk indywidualnie kopertowanych i foliowanych saszetek w 8 smakach.

25greenl
  • Green Tea

Chelton Green to wyselekcjonowane wielkie liście zielonych herbat zebranych na Sri Lance. Charakteryzuje się delikatnym i niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem.