Herbata Czarna

Herbata czarna

W UPOMINKOWYCH BLASZANYCH OPAKOWANIACH

W naszej ofercie znajdziecie Państwo herbaty liściaste w ekskluzywnych tłoczonych metalowych puszkach w foliowanych hermetycznie i zamkniętych opakowaniach, które gwarantują stały i mocny aromat. Oferowane herbaty idealnie pasują na prezenty imieninowe, jubileuszowe, okazjonalne dla smakoszy poszukujących niezapomnianych smaków i aromatów, które dają niezapomniane wrażenia smakowe. Proponowane przez naszą firmę herbaty są zbierane, kupażowane oraz paczkowane tylko z pierwszych liści herbat najwyższych jakości wysokogórskich rejonów wyspy Cejlon. Oferowane herbaty liściaste są w 100% Czystymi Herbatami Cejlońskimi. Potwierdzone jest to złotymi godłami na herbatach - certyfikatami, które przydziela Rada Jakości Herbat Sri Lanki.

8753
 • Vase Of Tulips
„Wazon z Tulipanami”. Skład: 80 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej, 20% zielonej cejlońskiej herbaty z dodatkiem kawałków owoców, przypraw i płatków kwiatów.
Wyborowe liście herbat FBOP i Pekoe z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków owoców marakui, mango oraz płatków kwiatków tulipanów. Herbata delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogata w substancje o walorach zdrowotnych.
8750=
 • Vase Of Roses

„Wazon z Różami”. Skład to 100 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych , z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów. Wyborowe liście herbat FBOP i PEKOE z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków marakui, truskawki, papai i płatków kwiatków róży. Jest także delikatnie aromatyzowany naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.

8754
 • Vase Of Pansies
„Wazon z Bratkami”. Skład: 100 % cejlońskiej czarnej lisciastej herbaty z kawałkami owoców oraz owoców leśnych z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów Bratków.
Wyselekcjonowane liście herbat FBOP i Pekoe z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków marakui, truskawki, mango i płatków kwiatków. Herbata delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.
8751
 • Vase Of Irises
Wazon z Irysami. Skład to 100 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych , z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów Irysa.
Wyselekcjonowane liście herbat FBOP i PEKOE z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków owoców marakui, truskawki,papai, ananasa oraz płatków kwiatków. Herbata jest także delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.
8755-gold lagoon
 • Vase Of Gold Lagoon

Skład: 100% ceylońskiej długolistnej herbaty, 70% czarny i 30% zielony liść herbaty PEKOE z prowincji Dimbula i Uda Pussellawa. Zawiera naturalny ekstrakt z ananasa, kawałki ananasa i płatki nagietka.
Herbata posiada delikatny smak i bogaty kolor naparu.

8756-summer kiss
 • Vase Of Summer Kiss

Herbata Chelton Letni Pocałunek 150 g w puszce. Mieszanka czarnej i zielonej herbaty wielkolistnej FBOP i PEKOE z prowincji Dimbula i Uda Pussellawa, zebranej i zapakowanej na Sri Lance, ojczyźnie herbat. Z dodatkiem naturalnego ekstraktu z maliny, z kawałkami papai, mango i truskawki, z płatkami krokosza. Napar w złocistym kolorze, o delikatnym smaku. Herbata w ładnej, zdobionej puszce.

Vase-Of-1001-Nights
 • Vase Of 1001 Nights

100% czarnej i zielonej wyselekcjonowanej herbaty cejlońskiej (FBOP i PEKOE) z plantacji prowincji Dimbula i Uda Pusselawa, naturalny ekstrakt truskawkowy, płatki nagietka i róże. Zaparzać: 4-5min. Kraj pochodzenia: Sri Lanka.

8752
 • Vase Of Field Flowers

Wazon z Polnymi Kwiatami. Skład to 100 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych , z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów Polnych kwiatów.
Wyselekcjonowane liście herbat FBOP i PEKOE z plantacji znajdujących się w prowincjach Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków owoców marakui, truskawki,mango oraz płatków kwiatków. Herbata jest także delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.

8755-
 • Vase Of Bullfinches

100% czarnej wyselekcjonowanej herbaty cejlońskiej (OPA) z plantacji prowincji Ruhuna (Ceylon). Elegancka puszka z wytłoczeniami.

Vase-Of-Ginger-Sweets
 • Vase Of Ginger Sweets

100% czarnej wyselekcjonowanej herbaty cejlońskiej (OPA) z plantacji prowincji Ruhuna (Ceylon). Elegancka puszka z wytłoczeniami.

830
 • Silver

Chelton Silver Herbata to czarna herbata pochodząca z prowincji Dimbula na Sri Lance. Charakteryzuje ją czysty liść herbat średniej wielkości z tipsami.

832
 • Superior

Chelton Superior Herbata to czarna herbata średniolistna pochodząca z prowincji Ruhuna na Sri Lance. Charakteryzują ją aromatyczne, czyste średniej wielkości liście.

3010
 • Royal Rose

Chelton Beautiful Royal Rose to czarna herbata o bardzo dużych liściach zbierana na plantacjach w prowincji Ruhuna na Sri Lance. Charakteryzuje się wyrazistym lecz delikatnym smakiem i ciemnym naparem. Zapakowana w ładną kolorową puszkę – idealnie nadaje się na prezent.

3011
 • Camomile Fields

Herbata sypana Chelton Camomile Field – Pole Rumianku – 80 g w puszce. Wyselekcjonowana czarna herbata wielkolistna (OP) w pięknej puszce. Wprost z dalekiego Cejlonu – prowincji Ruhuna na Sri Lance. Ciesz się wspaniałym napojem w gronie najbliższych Ci osób!

3012
 • Sunny Tulip

Herbata sypana Chelton Sunny Tulip – Słoneczny Tulipan – 80 g w puszce. Wyselekcjonowana czarna herbata wielkolistna (OP) w pięknej puszce. Wprost z dalekiego Cejlonu – prowincji Ruhuna na Sri Lance. Ciesz się wspaniałym napojem w gronie najbliższych Ci osób!

3013
 • Beautiful Lily

Chelton Beautiful Lily to czarna herbata o bardzo dużych liściach zbierana na plantacjach w prowincji Ruhuna na Sri Lance. Charakteryzuje się wyrazistym lecz delikatnym smakiem i ciemnym naparem. Zapakowana w ładną kolorową puszkę – idealnie nadaje się na prezent.

714
 • The Old Britain

Chelton Dawna Brytania / The Old Britain to cejlońska czarna herbata wielkolistna (OP) kupażowana według tradycyjnych brytyjskich przepisów. Dzięki starannemu doborowi liści herbacianych z różnych plantacji wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem oraz intensywnym kolorem. Oko cieszy także szykowny wygląd puszki.

735-200C
 • English Royal Tea

Chelton Angielska Krolewska / English Royal Herbata to czarna herbata wielkolistna (OP) z plantacji prowincji Ruhuna znajdującej się w części południowej wyspy Cejlon. Herbata odznacza się delikatnym smakiem i aromatem. Klasyka spod znaku Chelton.

736-400
 • English Hunt

Herbata czarna sypka wielkolistna. Specjalnie wyselekcjonowany liść herbaty pochodzi z plantacji Ruhuna na Cejlonie. Herbata charakteryzuje się delikatnym smakiem i aromatem. Pierwotnie herbata była specjalnie wyselekcjonowana na brytyjski dwór królewski, jednakże z czasem zyskała sobie sympatię sympatyków łowiectwa. 

936
 • Earl Grey Tea

Chelton Earl Grey Herbata to czarna herbata liściasta pochodząca z prowincji Kandy i Nuwara Eliya na Sri Lance z dodatkiem bergamoty. Charakteryzuje się wyszukanym i delikatnym smakiem, aromatem i barwą.

Nutcracker_2
 • Nutcracher

Chelton Nutcracker – Dziadek do Orzechów to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej typu FBOP i Pekoe. Herbata zapakowana została w bogato zdobioną i limitową puszkę przedstawiającą Dziadka do Orzechów. Edycja świąteczna.

PHOTO-2019-04-05-11-17-19 (1)
 • Snowman

Chelton Snowman – Bałwan to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej typu FBOP i Pekoe. Herbata zapakowana została w bogato zdobioną i limitową puszkę przedstawiającą Bałwana. Edycja świąteczna.

Santa-Clause
 • Santa Clause

Chelton Santa Clause – Święty Mikołaj to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej typu FBOP i Pekoe. Herbata zapakowana została w bogato zdobioną i limitową puszkę przedstawiającą Świętego Mikołaja. Edycja świąteczna.