Herbata Czarna

Herbata czarna

W UPOMINKOWYCH BLASZANYCH OPAKOWANIACH

W naszej ofercie znajdziecie Państwo herbaty liściaste w ekskluzywnych tłoczonych metalowych puszkach w foliowanych hermetycznie i zamkniętych opakowaniach, które gwarantują stały i mocny aromat. Oferowane herbaty idealnie pasują na prezenty imieninowe, jubileuszowe, okazjonalne dla smakoszy poszukujących niezapomnianych smaków i aromatów, które dają niezapomniane wrażenia smakowe. Proponowane przez naszą firmę herbaty są zbierane, kupażowane oraz paczkowane tylko z pierwszych liści herbat najwyższych jakości wysokogórskich rejonów wyspy Cejlon. Oferowane herbaty liściaste są w 100% Czystymi Herbatami Cejlońskimi. Potwierdzone jest to złotymi godłami na herbatach - certyfikatami, które przydziela Rada Jakości Herbat Sri Lanki.

8753
 • Vase Of Tulips
„Wazon z Tulipanami”. Skład: 80 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej, 20% zielonej cejlońskiej herbaty z dodatkiem kawałków owoców, przypraw i płatków kwiatów.
Wyborowe liście herbat FBOP i Pekoe z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków owoców marakui, mango oraz płatków kwiatków tulipanów. Herbata delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogata w substancje o walorach zdrowotnych.
8750=
 • Vase Of Roses

„Wazon z Różami”. Skład to 100 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych , z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów. Wyborowe liście herbat FBOP i PEKOE z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków marakui, truskawki, papai i płatków kwiatków róży. Jest także delikatnie aromatyzowany naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.

8754
 • Vase Of Pansies
„Wazon z Bratkami”. Skład: 100 % cejlońskiej czarnej lisciastej herbaty z kawałkami owoców oraz owoców leśnych z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów Bratków.
Wyselekcjonowane liście herbat FBOP i Pekoe z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków marakui, truskawki, mango i płatków kwiatków. Herbata delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.
8751
 • Vase Of Irises
Wazon z Irysami. Skład to 100 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych , z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów Irysa.
Wyselekcjonowane liście herbat FBOP i PEKOE z plantacji znajdujących się w prowincjach  Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków owoców marakui, truskawki,papai, ananasa oraz płatków kwiatków. Herbata jest także delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.
8755-gold lagoon
 • Vase Of Gold Lagoon

Skład: 100% ceylońskiej długolistnej herbaty, 70% czarny i 30% zielony liść herbaty PEKOE z prowincji Dimbula i Uda Pussellawa. Zawiera naturalny ekstrakt z ananasa, kawałki ananasa i płatki nagietka.
Herbata posiada delikatny smak i bogaty kolor naparu.

8756-summer kiss
 • Vase Of Summer Kiss

Herbata Chelton Letni Pocałunek 150 g w puszce. Mieszanka czarnej i zielonej herbaty wielkolistnej FBOP i PEKOE z prowincji Dimbula i Uda Pussellawa, zebranej i zapakowanej na Sri Lance, ojczyźnie herbat. Z dodatkiem naturalnego ekstraktu z maliny, z kawałkami papai, mango i truskawki, z płatkami krokosza. Napar w złocistym kolorze, o delikatnym smaku. Herbata w ładnej, zdobionej puszce.

Vase-Of-1001-Nights
 • Vase Of 1001 Nights

100% czarnej i zielonej wyselekcjonowanej herbaty cejlońskiej (FBOP i PEKOE) z plantacji prowincji Dimbula i Uda Pusselawa, naturalny ekstrakt truskawkowy, płatki nagietka i róże. Zaparzać: 4-5min. Kraj pochodzenia: Sri Lanka.

8752
 • Vase Of Field Flowers

Wazon z Polnymi Kwiatami. Skład to 100 % cejlońskiej czarnej herbaty liściastej z kawałkami owoców oraz owoców leśnych , z dodatkiem przypraw i płatków kwiatów Polnych kwiatów.
Wyselekcjonowane liście herbat FBOP i PEKOE z plantacji znajdujących się w prowincjach Dimbula i Uda Pussellawa. Herbata zawiera dodatek liofilizowanych kawałków owoców marakui, truskawki,mango oraz płatków kwiatków. Herbata jest także delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyjątkowo delikatny smak i subtelny aromat, a także intensywny kolor naparu. Bogaty w substancje o walorach zdrowotnych.

8755-
 • Vase Of Bullfinches

100% czarnej wyselekcjonowanej herbaty cejlońskiej (OPA) z plantacji prowincji Ruhuna (Ceylon). Elegancka puszka z wytłoczeniami.

Vase-Of-Ginger-Sweets
 • Vase Of Ginger Sweets

100% czarnej wyselekcjonowanej herbaty cejlońskiej (OPA) z plantacji prowincji Ruhuna (Ceylon). Elegancka puszka z wytłoczeniami.

Romantic-Evening
 • Romantic Evening

Chelton Romantic Evening Herbata to czarna herbata wielkolistna pochodząca ze Sri Lanki. Jest to klasyczna czarna herbata Cejlońska zapakowana w niezwykle eleganckie opakowanie.

Sunny-Morning-Black-Tea
 • Sunny Morning Black Tea

Chelton Sunny Morning to czarna herbata wielkolistna pochodząca z prowincji Ruhuna na Sri Lance. Jest to czarna w pełni selekcjonowana herbata wielkolistna.

3010
 • Royal Rose

Chelton Beautiful Royal Rose to czarna herbata o bardzo dużych liściach zbierana na plantacjach w prowincji Ruhuna na Sri Lance. Charakteryzuje się wyrazistym lecz delikatnym smakiem i ciemnym naparem. Zapakowana w ładną kolorową puszkę – idealnie nadaje się na prezent.

3011
 • Camomile Fields

Herbata sypana Chelton Camomile Field – Pole Rumianku – 80 g w puszce. Wyselekcjonowana czarna herbata wielkolistna (OP) w pięknej puszce. Wprost z dalekiego Cejlonu – prowincji Ruhuna na Sri Lance. Ciesz się wspaniałym napojem w gronie najbliższych Ci osób!

3012
 • Sunny Tulip

Herbata sypana Chelton Sunny Tulip – Słoneczny Tulipan – 80 g w puszce. Wyselekcjonowana czarna herbata wielkolistna (OP) w pięknej puszce. Wprost z dalekiego Cejlonu – prowincji Ruhuna na Sri Lance. Ciesz się wspaniałym napojem w gronie najbliższych Ci osób!

3013
 • Beautiful Lily

Chelton Beautiful Lily to czarna herbata o bardzo dużych liściach zbierana na plantacjach w prowincji Ruhuna na Sri Lance. Charakteryzuje się wyrazistym lecz delikatnym smakiem i ciemnym naparem. Zapakowana w ładną kolorową puszkę – idealnie nadaje się na prezent.

714
 • The Old Britain

Chelton Dawna Brytania / The Old Britain to cejlońska czarna herbata wielkolistna (OP) kupażowana według tradycyjnych brytyjskich przepisów. Dzięki starannemu doborowi liści herbacianych z różnych plantacji wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem oraz intensywnym kolorem. Oko cieszy także szykowny wygląd puszki.

735-200C
 • English Royal Tea

Chelton Angielska Krolewska / English Royal Herbata to czarna herbata wielkolistna (OP) z plantacji prowincji Ruhuna znajdującej się w części południowej wyspy Cejlon. Herbata odznacza się delikatnym smakiem i aromatem. Klasyka spod znaku Chelton.

736-400
 • English Hunt

Herbata czarna sypka wielkolistna. Specjalnie wyselekcjonowany liść herbaty pochodzi z plantacji Ruhuna na Cejlonie. Herbata charakteryzuje się delikatnym smakiem i aromatem. Pierwotnie herbata była specjalnie wyselekcjonowana na brytyjski dwór królewski, jednakże z czasem zyskała sobie sympatię sympatyków łowiectwa. 

Black-Tea-With-Cherry
 • Black Tea With Cherry

Herbata sypana Chelton Cherry (Wiśnia) 100 g w puszce. Wysokiej jakości czarna herbata liściasta ze Sri Lanki, z dodatkiem aromatu wiśni. W stylowej puszce. Świetna na prezent.

741
 • Strawberry Black Tea

Chelton Strawberry Black Tea 120 g. Angielska czarna herbata wielkolistna z aromatem poziomki i płatkami kwiatów. Herbata odznacza się delikatnym smakiem oraz aromatem.

635-100
 • Scottish Breakfast

Chelton Szkockie Sniadanie / Scottish Breakfast to czarna herbata wielkolistna (OPA) uprawiana na plantacjach prowincji Ruhuna, znajdujących się na południu wyspy Cejlon. Herbata kupażowana jest według tradycyjnych szkockich receptur. Charakteryzuje się wyszukanym oraz delikatnym smakiem naparu.

830
 • Silver

Chelton Silver Herbata to czarna herbata pochodząca z prowincji Dimbula na Sri Lance. Charakteryzuje ją czysty liść herbat średniej wielkości z tipsami.

832
 • Superior

Chelton Superior Herbata to czarna herbata średniolistna pochodząca z prowincji Ruhuna na Sri Lance. Charakteryzują ją aromatyczne, czyste średniej wielkości liście.

936
 • Earl Grey Tea

Chelton Earl Grey Herbata to czarna herbata liściasta pochodząca z prowincji Kandy i Nuwara Eliya na Sri Lance z dodatkiem bergamoty. Charakteryzuje się wyszukanym i delikatnym smakiem, aromatem i barwą.

853
 • Happiness /Motyl/

Wyselekcjonowane liście herbat (FBOP i PEKOE) z plantacji prowincji DIMBULA i UDA PUSSELLAWA z dodatkiem liofilizowanych kawałków papai, truskawki, mango, ananasa, listków kwiatów i delikatnie aromatyzowana naturalnymi olejkami eterycznymi. Posiada wyszukany, delikatny smak i aromat, nasycony kolor naparu. Zawiera wiele potrzebnych substancji dla zdrowia. Życzymy miłych doznań smakowych.

850
 • Life /Motyl/

Herbata Chelton Butterfly Life 100 g w puszce. Czarna wielkolistna herbata z prowincji RUHUNA, zebrana i zapakowana na Sri Lance, ojczyźnie herbat. Delikatny smak i aromat, napar w złocistym kolorze. Herbata w zdobionej puszce w kształcie motyla.

852
 • Love /Motyl/

Wyselekcjonowane wielkolistne herbaty (OP) z plantacji prowincji UDA PUSSELLAWA, położonej w południowej części wyspy Cejlon. Posiada wyszukany delikatny smak i aromat, złocisty kolor naparu. Skład: 100% cejlońskiej czarnej wielkolistnej herbaty, naturalny ekstrakt z owoców cytrusowych i płatki kwiatów.

851
 • Soul /Motyl/

Herbata Chelton Butterfly Soul 100 g w puszce. Czarna wielkolistna herbata z prowincji UDA PUSSELAWA, zebrana i zapakowana na Sri Lance, ojczyźnie herbat. Z dodatkiem naturalnego ekstraktu z liści i płatków kwiatów. Napar w złocistym kolorze, o delikatnym smaku i aromacie. Herbata w zdobionej puszce w kształcie motyla.

Nutcracker_2
 • Nutcracher

Chelton Nutcracker – Dziadek do Orzechów to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej typu FBOP i Pekoe. Herbata zapakowana została w bogato zdobioną i limitową puszkę przedstawiającą Dziadka do Orzechów. Edycja świąteczna.

PHOTO-2019-04-05-11-17-19 (1)
 • Snowman

Chelton Snowman – Bałwan to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej typu FBOP i Pekoe. Herbata zapakowana została w bogato zdobioną i limitową puszkę przedstawiającą Bałwana. Edycja świąteczna.

Santa-Clause
 • Santa Clause

Chelton Santa Clause – Święty Mikołaj to 100% cejlońskiej czarnej herbaty liściastej typu FBOP i Pekoe. Herbata zapakowana została w bogato zdobioną i limitową puszkę przedstawiającą Świętego Mikołaja. Edycja świąteczna.